Careers
SIA “Marzipan Books”
Dienasgrāmatu, piezīmju grāmatiņu, lietišķās galantērijas preču ražotājs un biznesa suvenīru izplatītājs aicina darbā Klientu apkalpošanas speciālistu darbam tirdzniecības nodaļā.
Darba pienākumi
  • aktīva klientu apkalpošana
  • pieprasījumu ātra un kvalitatīva apstrāde
  • pasūtījumu noformēšana un kontaktu uzturēšana ar klientiem visa pasūtījuma gaitā
  • uzņēmuma pārstāvēšana starptautiskajās izstādēs
  • regulārie komandējumi pa Baltijas valstīm un Eiropu
Prasības
  • ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • pārliecinošas komunikācijas prasmes
  • vismaz 1 gada pieredze līdzīgu pienākumu pildīšanā un klientu apkalpošanā
  • mērķtiecība, disciplinētībā, punktualitāte un pozitīva attieksme
  • B kategorijas apliecība (braukšanas stāžs ne mazāk par 2 gadiem)
Garantējam
  • stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu
  • atsaucīgus, pozitīvus kolēģus
  • iespēju pilnveidot savas zināšanas
  • iespēju "kāpt pa karjeras kāpnēm"
  • mūsdienīgus darba apstākļus
  • bonusus par labiem darba rezultātiem.
Darba vieta, Rīgas pilsētas centrs, Skolas iela 21 Darba laiks 9.00-18.00 Lai pieteiktos uz darba interviju, sūtiet CV uz e-pastu darbs@marzipanbooks.com
Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kas izies pirmo atlases kārtu.